O mně

 

Zamiloval jsem si turistiku, výlety a celkově cestování…

Rád bych Vás proto svými výlety inspiroval k těm vašim 🙂 

 

Jmenuji se Michal a mám něco málo přes 30 let 🙁 ach joooo

-Moje cestování začalo když jsem měl už ponorku z práce a tak jsem se začal ve volných dnech víc toulat.
– Jelikož nejsem původně z Prahy, ale z Ostravska, tak bylo plno možností a míst, které objevit. -Stačilo tedy jen vyrazit, ale kam?
– Díky kamarádovi jsem objevil hru Geocaching a ta mě ze začátku naprosto pohltila. S mobilem v ruce jsem se začal toulat po okolí Prahy a hledat kešky. Tato hra mě zavedla na různá místa (kterých si normálně člověk ani v živote  nevšimne), ale i na místa turisticky známá.
– Když už jsem měl mobil v ruce, tak jsem také na těchto výletech začal fotit. Zatím, ale jen tak pro sebe.

 

– V únoru 2017 se vše změnilo. Založil jsem si na Fb. stránku a začal jsem tam své fotky (koláže z nich) zveřejňovat. Musím se přiznat, že mě zájem o ně dost překvapil. Dost mě to však nakoplo pro tvoření dalších fotek i plánování výletů.
– V květnu 2017 jsem si již byl jistý, že mě tohle toulání baví a začal jsem na výlety vyrážet každý týden. Pro tyhle výlet už byl mobil nevhodný a tak jsem si pořídil zrcadlovku Canon EOS 700D.
– I přes větší počáteční investici jsem toho nelitoval. Rozdíl mezi fotkami z mobilu a zrcadlovkou, byl značný a tak jsem byl nadšený.
– V létě 2017 jsem k fotkám z výletů začal přidávat i delší popisky a mapy tras, kudy jsem šel. Na Fb. se setkali s pozitivním ohlasem a i já jsem cítil, že tohle to je to pravé, co mě baví.

 

– V listopadu 2017 jsem dostal nabídku se podívat na několik Vánočních trhu u nás i v Evropě. Plán to byl úžasný, avšak nemoc mi zhatila vše podniknout dle plánu, ale i tak jsem byl rád, že jsem se podíval aspoň někam. Díky těmto Vánočním výletům vnikl můj blog na >>  idnes.cz

– V lednu 2018 jsem si pak založil vlastní blog a to tento 🙂
– 1. května jsem vyrazil na 2881 km dlouhý trek po Evropě – okolo Evropské Amazonky

 

a co bude dal? (uvidíme) ale:

 

1) rád bych postupně k fotkám a blogu přidal i videa
2) naučil se točit a stříhat videa
3) moc rád bych vyrazil na několika týdenní výlety s batohem a stanem
4) uvidíme co mě ještě napadne
—————————————