O mně

Zamiloval jsem si turistiku, výlety a celkově cestování… Rád bych Vás proto svými výlety inspiroval k těm vašim 🙂 

-Vše začalo v roce 2015, kdy jsem měl už ponorku z práce a tak jsem se začal ve volných dnech víc toulat.
-Jelikož nejsem původně z Prahy, ale z Ostravska, tak bylo plno možností a míst, které objevit. -Stačilo tedy jen vyrazit, ale kam?
-Díky kamarádovi jsem objevil hru Geocaching a ta mě ze začátku naprosto pohltila. S mobilem v ruce jsem se začal jsem toulat po okolí Prahy a hledat kešky. Tato hra mě zavedla na různá místa (kterých si normálně člověk ani v živote  nevšimne), ale i na místa turisticky známá.
-Když už jsem měl mobil v ruce, tak jsem také na těchto výletech začal fotit. Zatím, ale jen tak pro sebe.

fbt

-V únoru 2017 se vše změnilo. Založil jsem si na Fb. stránku a začal jsem tam své fotky (koláže z nich) zveřejňovat. Musím se přiznat, že mě zájem o ně dost překvapil. Dost mě to však nakoplo pro tvoření dalších fotek i plánování výletů.
-V květnu 2017 jsem si již byl jistý, že mě tohle toulání baví a začal jsem na výlety vyrážet každý týden. Pro tyhle výlet už byl mobil nevhodný a tak jsem si pořídil zrcadlovku Canon EOS 700D.
-I přes větší počáteční investici jsem toho nelitoval. Rozdíl mezi fotkami z mobilu a zrcadlovkou, byl značný a tak jsem byl nadšený.
-V létě 2017 jsem k fotkám z výletů začal přidávat i delší popisky a mapy tras kudy jsem šel. Na Fb. se setkali s pozitivním ohlasem a i já jsem cítil, že tohle to je to pravé, co mě baví.
-V listopadu 2017 jsem dostal nabídku se podívat na několik Vánočních trhu u nás i v Evropě.
– Plán to byl úžasný, avšak nemoc mi zhatila vše podniknout dle plánu, ale i tak jsem byl rád, že jsem se podíval aspoň někam. Díky teto nabídce vnikl i můj blog na idnes.cz.
-V lednu 2018 jsem pak založil i vlastní blog na této stránce
a co bude dal? (uvidíme) ale:
1) bych rád postupně k fotkám a blogu přidal i videa
2) chtěl bych si k zrcadlovce pořídit Gimbal (pro natáčení videa bez otřesů) a dlouho také sním o pořízení Drona
3) naučit se točit a stříhat videa
4) uvidíme co mě ještě napadne